Оптичні витратні матеріали

На сторінку:
Сортування:
Адаптер Abee FC/APC Simplex
В наявності

26 грн

Адаптер Abee FC/APC Simplex
Адаптер Abee LC/APC Duplex
В наявності

25 грн

Адаптер Abee LC/APC Duplex
Оптична сполучна муфта на 48 волокон (CLAb-4)
В наявності

799 грн

Оптична сполучна муфта на 48 волокон (CLAb-4)
Пігтейл Abee FC/APC 2m, 0.9mm, G657A
В наявності

31 грн

Пігтейл Abee FC/APC 2m, 0.9mm, G657A
Пігтейл Abee LC/APC 2m, 0.9mm, G657A
В наявності

21 грн

Пігтейл Abee LC/APC 2m, 0.9mm, G657A