Оптичні патч-корди

На сторінку:
Сортування:
Кабель MikroTik XQ+DA0001
В наявності

1406 грн

Кабель MikroTik XQ+DA0001
Кабель MikroTik XQ+DA0003
В наявності

2146 грн

Кабель MikroTik XQ+DA0003
Кабель MikroTik XS+DA0001 (SFP, SFP+, SFP28, 1m, direct attach)
В наявності

1073 грн

Кабель MikroTik XS+DA0001 (SFP, SFP+, SFP28, 1m, direct attach)
Кабель MikroTik XS+DA0003 (SFP, SFP+, SFP28, 3m, direct attach)
В наявності

1369 грн

Кабель MikroTik XS+DA0003 (SFP, SFP+, SFP28, 3m, direct attach)
Кабель-розгалужувач Mikrotik XQ+BC0003-XS+
В наявності

2849 грн

Кабель-розгалужувач Mikrotik XQ+BC0003-XS+
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-1
В наявності

59 грн

Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-1
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2
В наявності

46 грн

Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2
Патчкорд Abee LC/APC-FC/APC simplex, G657A, 2.0mm, 3m
В наявності

109 грн

Патчкорд Abee LC/APC-FC/APC simplex, G657A, 2.0mm, 3m
Патчкорд Abee LC/APC-FC/APC simplex, G657A, 2.0mm, 5m
В наявності

159 грн

Патчкорд Abee LC/APC-FC/APC simplex, G657A, 2.0mm, 5m
Патчкорд Abee LC/APC-LC/APC duplex, G657A, 2.0mm, 3m
В наявності

139 грн

Патчкорд Abee LC/APC-LC/APC duplex, G657A, 2.0mm, 3m
Патчкорд Abee LC/APC-LC/APC duplex, G657A, 2.0mm, 5m
В наявності

159 грн

Патчкорд Abee LC/APC-LC/APC duplex, G657A, 2.0mm, 5m
Патчкорд оптичний Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3
В наявності

53 грн

Патчкорд оптичний Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3