Умови користування сайтом

Сайт Teleskop.in.ua представляє собою унікальну платформу, що забезпечує користувачам доступ до широкого асортименту матеріалів для особистого ознайомлення. Пропонуємо вам уважно ознайомитись із умовами використання сайту перед його переглядом. У разі незгоди із цими умовами, просимо вас утриматись від використання вебсайту.

Використання сайту

Сайт Teleskop.in.ua (далі – "Сайт") надає можливість переглядати та завантажувати матеріали лише для особистого, некомерційного використання. Це можливо за умови збереження усіх відомостей про авторське право та право власності, включених у вихідні матеріали та їх копії.
Суворо забороняється змінювати матеріали Сайту, а також їх поширювання, демонстрацію у будь-якому вигляді чи використання з комерційною або громадською метою. Використання матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах чи в мережах є неприпустимим.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги що надаються на Сайті, доступні в тому вигляді, як вони є, без будь-яких гарантій. Власник Сайту не надає гарантій щодо точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на ньому. Власник Сайту без попереднього повідомлення, у будь-який час та на власний розсуд може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі якщо матеріали і послуги на цьому Сайті будуть такими, що застаріють, Власник Сайту не зобов'язаний оновлювати їх. Власник Сайту не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), пов'язані з використанням, неможливістю використання або результатами використання Сайту.

Реєстрація на сайті

Під час реєстрації на Сайті ви погоджуєтеся надати достовірну та актуальну інформацію про себе та ваші контактні дані, а також використовувати Сайт з метою вибору і покупки товарів представлених на ньому. Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності вашого логіну та паролю, а також за всі дії, здійснені під вашим логіном. У разі втрати реєстраційних даних, вам необхідно негайно повідомити нас про це. Порушення цих правил, а також несумлінного використання та/або розповсюдженні інформації, отриманої на Сайті, може призвести до блокування або видалення вашого акаунту.

Персональні дані

Ми використовуємо різні технології для збору та зберігання даних під час вашого візиту на Сайт, включаючи куки та анонімні ідентифікатори. Також ми використовуємо куки й анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами (рекламні послуги, що можуть з'явитися на інших сайтах).

Зворотний зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас та/або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність за те, що це повідомлення (коментар) не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Власник Сайту може видалити без вашої згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. Власник Сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Комунікації

Сайт може надсилати вам повідомлення, пов'язані з обробкою вашого замовлення товарів та/або послуг, при управлінні замовленнями, видачі товарів, наданні послуг. Сайт здійснює надсилання повідомлень у формі електронних листів, SMS, сповіщень у мобільному додатку та іншими засобами.

Реклама

Сайт може періодично надсилати вам інформацію про акції, спеціальні пропозиції та інші маркетингові матеріали. Розсилка здійснюється на основі підписки, оформленої вами через Сайт або при замовленні товарів та/або послуг через Сайт. Ви маєте можливість відмовитися від отримання інформаційних та маркетингових розсилок через відповідні налаштування на Сайті.

 

Заголовки