Обмін та повернення

Наш інтернет-магазин докладає всіх зусиль, щоб забезпечити вас якісними товарами та високоякісним обслуговуванням. Проте, якщо ви не повністю задоволені замовленим товаром, ми готові повернути вам гроші за замовлення відповідно до законодавства.

Нижче наведені правила повернення грошових коштів, які ви повинні дотримуватися при поверненні товару:

 1. Якщо ви бажаєте повернути товар, надішліть його до нас "Новою Поштою", а реквізити отримувача уточніть за телефонами, зазначеними на нашому сайті. Зверніть увагу, що якщо ви вкажете в товарно-транспортній накладній послугу "зворотна доставка грошових коштів", ми не зможемо отримати вашу посилку і вам потрібно буде ще раз відвідувати відділення "Нової Пошти" та змінювати умови доставки.

 2. Обов'язково вказуйте номер замовлення і ТТН в листі на електронну адресу teleskop.shop.ua@gmail.com або в розділі "Зворотній зв'язок" на нашому сайті, щоб ми могли отримати посилку без перешкод.

 3. Якщо бажання повернути товар виникло протягом 14-ти днів після покупки і товар не був у використанні, збережені товарні пломби, ярлики і споживчі якості товару, ми повернемо вам гроші без зайвих питань відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" (стаття 9) та нашої совісті.

 4. У випадках, коли товар, який повертається, відноситься до категорії "складна техніка", такою як ноутбук, планшет, мобільний телефон, смартфон, фотоапарат та інші, ми зобов'язані провести технічну експертизу, щоб переконатися, що товар не був використаний та зберіг свої споживчі якості протягом періоду знаходження у покупця. Тривалість технічної експертизи може становити до 7 днів.

  Якщо результати експертизи виявлять, що товар був у використанні, ми залишаємо за собою право відмовити у поверненні товару або повернути покупцю меншу суму коштів в залежності від ступеня зношення товару.

 5. Головна умова обміну товару на гроші: 14 днів з дня покупки і товар, який не був у використанні, в новому, робочому стані.

  Головна умова обміну товару на гроші полягає в тому, що товар можна повернути протягом 14 днів з дня його покупки. При цьому товар повинен бути в новому, робочому стані та не бути використаним.

  Якщо товар був відкритий, але не був використаний, а його упаковка збережена, то такий товар можна повернути протягом 14 днів з дня його покупки і отримати повну суму коштів.

  Якщо товар був використаний, зношений або його упаковка була відкрита, але не збережена, то повернення коштів може бути здійснене лише в окремих випадках і за умови, що такий товар може бути перепроданий зі збереженням споживчих властивостей.

 6. Для оформлення повернення товару нам знадобляться оригінали гарантійного талона і товарного чека. При поверненні коштів також будь ласка підготуйте свої паспортні дані та ІПН для заповнення необхідних документів.

 7. Процес повернення грошових коштів може зайняти до 14 днів після отримання товару нами.

 8. В разі виникнення будь-яких питань щодо процесу повернення, будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки за телефонами, зазначеними на нашому сайті або напишіть листа на нашу електронну адресу.

Ми поважаємо права наших клієнтів та докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити високий рівень обслуговування та задоволення від покупки. Якщо у вас є будь-які питання щодо наших Правил повернення грошових коштів, будь ласка, зв'яжіться з нами, і ми з радістю допоможемо вам.

Заголовки