Пасивне мережеве обладнання

На сторінку:
Сортування:
OLT-трансівер SFP GPON Hisense LTE3680P-BH+
В наявності

2553 грн

OLT-трансівер SFP GPON Hisense LTE3680P-BH+
SFP-Трансивер TP-LINK TL-SM321B
В наявності

749 грн

SFP-Трансивер TP-LINK TL-SM321B
Інструмент Cablexpert T-WC-01
В наявності

314 грн

Інструмент Cablexpert T-WC-01
Інструмент Cablexpert T-WC-02
В наявності

329 грн

Інструмент Cablexpert T-WC-02
Інструмент Cablexpert T-WC-03
В наявності

219 грн

Інструмент Cablexpert T-WC-03
Інструмент Cablexpert T-WC-04
В наявності

285 грн

Інструмент Cablexpert T-WC-04
Інструмент Cablexpert T-WC-05
В наявності

523 грн

Інструмент Cablexpert T-WC-05
Інструмент Cablexpert T-WS-01
В наявності

179 грн

Інструмент Cablexpert T-WS-01
Інструмент Cablexpert T-WS-02
В наявності

377 грн

Інструмент Cablexpert T-WS-02
Інструмент для обжиму Atcom (9147) KS-315 RJ-45/RJ-12/RJ11 (8P8C,6P6C,6P4C)
В наявності

282 грн

Інструмент для обжиму Atcom (9147) KS-315 RJ-45/RJ-12/RJ11 (8P8C,6P6C,6P4C)
Інструмент для обжиму RJ-45/RJ11 Atcom 2008R, блистер (проф. лінійка)
В наявності

393 грн

Інструмент для обжиму RJ-45/RJ11 Atcom 2008R, блистер (проф. лінійка)
Адаптер Abee FC/APC Simplex
В наявності

26 грн

Адаптер Abee FC/APC Simplex
Адаптер Abee LC/APC Duplex
В наявності

25 грн

Адаптер Abee LC/APC Duplex
З"єднувач мережевих кабелів Cablexpert (NCA-LSAU5E-01) CAT.5Е
В наявності

69 грн

З"єднувач мережевих кабелів Cablexpert (NCA-LSAU5E-01) CAT.5Е
З`єднувач Atcom (11445) RJ45 патч-кордов
В наявності

9 грн

З`єднувач Atcom (11445) RJ45 патч-кордов
З`єднувач Merlion (2xRJ45-BLUE/11700) RJ45 патч-кордів мама/мама, блакитний
В наявності

108 грн

З`єднувач Merlion (2xRJ45-BLUE/11700) RJ45 патч-кордів мама/мама, блакитний
З`єднувач Merlion (2xRJ45-GREEN/06184) RJ45 патч-кордів мама/мама, зелений
В наявності

108 грн

З`єднувач Merlion (2xRJ45-GREEN/06184) RJ45 патч-кордів мама/мама, зелений
З`єднувач Merlion (2xRJ45-GREY/06183) RJ45 патч-кордів мама/мама, сірий
В наявності

108 грн

З`єднувач Merlion (2xRJ45-GREY/06183) RJ45 патч-кордів мама/мама, сірий